Zarząd

Jerzy Piasecki

Funkcja: Prezes Zarządu

Zakres kompetencji: dbanie o wdrażanie rozwiązań systemowych i ich przestrzeganie, edukacja mieszkańców, ochrona zabytków, budowanie wizerunku TSK MOS jako organizacji profesjonalnej.

Doświadczenie zawodowe: branża farmaceutyczna - rozwój nowych leków.

Inne: od ponad 40 lat na Sadybie, ceni wartości kulturowe i przyrodnicze, skupiony na budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, członek zarządu Towarzystwa w zeszłych kadencjach.

Kontakt: tel. 506 073 530, email: piasecki@sadyba.info


Aleksandra Karkowska

Funkcja: Wiceprezes Zarządu

Zakres kompetencji: integracja mieszkańców, działania kulturalne w mieście ogrodzie, organizacja inicjatyw lokalnych, działania informacyjne.

Doświadczenie zawodowe: kilkanaście lat pracowała dla międzynarodowych korporacji w sektorze finansowym; obecnie pisze i wydaje książki: współautorka m.in. książek "Banany z cukru pudru" i „Na Giewont się patrzy”.

Inne: od 2001 roku mieszka na Sadybie; od kilku lat bierze czynny udział w przygotowaniu lokalnego festiwalu kulturalnego Otwarte Ogrody na Sadybie, a od 2014 jako jego główny koordynator. Interesuje ją to, co dzieje się wokół. Interesują ją ludzie żyjący obok i ich historie.

Kontakt: tel. 605 629 619, email: aleksandrakarkowska@yahoo.com


Sławomir Nałęcz

Funkcja: Wiceprezes Zarządu

Zakres kompetencji: nowe rozwiązania komunikacyjne np. strefa zamieszkania, bezpieczeństwo pieszych i pojazdów, parkowanie, transport publiczny i rowerowy, optymalizacja struktury ekonomiczno-prawnej Towarzystwa.

Doświadczenie zawodowe: socjologia + społeczeństwo obywatelskie, a szczególnie organizacje pozarządowe, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie, badania naukowe, statystyka publiczna, kontakty międzynarodowe.

Inne: mieszkaniec Miasta-Ogrodu Sadyba od 2003 r.; przewodniczący, a następnie członek Komisji Rewizyjnej w TSK MO Sadyba i innych organizacjach przez wiele kadencji, przewodniczący Rady Rodziców w SP 115 przez rok, przewodniczący, a następnie członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej przez kilka lat.

Zainteresowania: ekologia i inne sprawy publiczne, komunikacja społeczna, pływanie, jazda na rowerze.

Kontakt: tel. 694 806 608, email: snalecz@gmail.com


Agnieszka Janowska

Funkcja: Członek Zarządu

Zakres kompetencji: skarbnik, poszukiwanie i pozyskiwanie dodatkowych źródeł finansowania dla TSK MOS.

Doświadczenie zawodowe: radca prawny wykonujący od 2001 roku zawód w formie indywidualnej kancelarii i spółki partnerskiej, świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy. Od 16 lat związana z obszarem NGO, zasiada w Radzie Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Inne: urodzona na Stegnach, na Sadybie od 2013 r., w zarządzie TSK MOS po raz pierwszy.

Kontakt:  tel. 601327614, email: agnieszka.janowska@batl.pl


Katarzyna Parafianowicz

Funkcja: Skarbnik

Zakres kompetencji: sekretarz zarządu, opracowywanie dokumentów koniecznych lub przydatnych w organizacji pracy zarządu i działalności TSK MOS, współorganizacja imprez i wydarzeń.

Doświadczenie zawodowe: Psycholog z doświadczeniem wsparcia chorych i ich rodzin. Od 19 lat związana z obszarem NGO. Współzałożycielka Fundacji Serce Dziecka, kieruje nią od początku.

Inne: mieszkanka Sadyby od urodzenia, w zarządzie TSK MOS po raz pierwszy, choć już wcześniej aktywnie wspierała działania Towarzystwa. Propagatorka zdrowego trybu życia.

Kontakt: tel. 601401101, email: katarzyna.parafianowicz@gmail.com


Katarzyna Molska

Funkcja: Członek Zarządu

Zakres kompetencji: uporządkowanie i właściwe zagospodarowanie okolic Jeziorka Czerniakowskiego, kwestie dotyczące zieleni w mieście ogrodzie, realizacja sąsiedzkiego pawilonu parkowego-świetlicy na Skwerze Ormiańskim.

Doświadczenie zawodowe: architekt krajobrazu z dużym doświadczeniem, pasjonatka swojej pracy, autorka kilkuset projektów zrealizowanych na Sadybie, w Warszawie, w całej Polsce i za granicą.

Inne: na Sadybie od urodzenia, edukator przedszkolaków i młodzieży szkolnej w zakresie projektowania, planowania i architektury krajobrazu, miłośniczka koni i innych zwierząt, wielbicielka jazdy na rowerze i koszykówki, była zawodniczka jeździectwa w skokach przez przeszkody, właścicielka energicznej klaczy o imieniu Kastylia.

Kontakt: tel. 502081602, email: kasia@molska.pl


Zostań członkiem Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba