Zarząd

Jerzy Piasecki

Funkcja: Prezes Zarządu

Zakres kompetencji: dbanie o wdrażanie rozwiązań systemowych i ich przestrzeganie, edukacja mieszkańców, ochrona zabytków, budowanie wizerunku TSK MOS jako organizacji profesjonalnej.

Doświadczenie zawodowe: branża farmaceutyczna - rozwój nowych leków.

Inne: od ponad 40 lat na Sadybie, ceni wartości kulturowe i przyrodnicze, skupiony na budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, członek zarządu Towarzystwa w zeszłych kadencjach.

Kontakt: tel. 506 073 530, email: piasecki@sadyba.info


Aleksandra Karkowska

Funkcja: Wiceprezes Zarządu

Zakres kompetencji: integracja mieszkańców, działania kulturalne w mieście ogrodzie, organizacja inicjatyw lokalnych, działania informacyjne.

Doświadczenie zawodowe: kilkanaście lat pracowała dla międzynarodowych korporacji w sektorze finansowym; obecnie pisze i wydaje książki: współautorka m.in. książek "Banany z cukru pudru" i „Na Giewont się patrzy”.

Inne: od 2001 roku mieszka na Sadybie; od kilku lat bierze czynny udział w przygotowaniu lokalnego festiwalu kulturalnego Otwarte Ogrody na Sadybie, a od 2014 jako jego główny koordynator. Interesuje ją to, co dzieje się wokół. Interesują ją ludzie żyjący obok i ich historie.

Kontakt: tel. 605 629 619, email: aleksandrakarkowska@yahoo.com


Sławomir Nałęcz

Funkcja: Wiceprezes Zarządu

Zakres kompetencji: nowe rozwiązania komunikacyjne np. strefa zamieszkania, bezpieczeństwo pieszych i pojazdów, parkowanie, transport publiczny i rowerowy, optymalizacja struktury ekonomiczno-prawnej Towarzystwa.

Doświadczenie zawodowe: socjologia + społeczeństwo obywatelskie, a szczególnie organizacje pozarządowe, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie, badania naukowe, statystyka publiczna, kontakty międzynarodowe.

Inne: mieszkaniec Miasta-Ogrodu Sadyba od 2003 r.; przewodniczący, a następnie członek Komisji Rewizyjnej w TSK MO Sadyba i innych organizacjach przez wiele kadencji, przewodniczący Rady Rodziców w SP 115 przez rok, przewodniczący, a następnie członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej przez kilka lat.

Zainteresowania: ekologia i inne sprawy publiczne, komunikacja społeczna, pływanie, jazda na rowerze.

Kontakt: tel. 694 806 608, email: snalecz@gmail.com


Iwona Babicz

Funkcja: Skarbnik

Zakres kompetencji: skarbnik, poszukiwanie i pozyskiwanie dodatkowych źródeł finansowania dla TSK MOS, bezpieczeństwo, porządek i koncepcja zagospodarowania okolic Jeziorka Czerniakowskiego.

Doświadczenie zawodowe: audyt, finanse i księgowość, kilkadziesiąt lat doświadczenia zdobytego w międzynarodowych korporacjach przy wdrażaniu nowych projektów i rozwiązań systemowo-organizacyjnych oraz budowaniu i współpracy zespołowej.

Inne: na Sadybie od 2003 r., w zarządzie TSK MOS po raz pierwszy.

Kontakt: email iwonababicz@op.pl


Anna Lasocka

Funkcja: Sekretarz

Zakres kompetencji: sekretarz zarządu, opracowywanie dokumentów koniecznych lub przydatnych w organizacji pracy zarządu i działalności TSK MOS, współorganizacja imprez i wydarzeń, działania antysmogowe.

Doświadczenie zawodowe: radca prawny, od ponad 20 lata doradza podmiotom krajowym i zagranicznym w szeroko pojętej sferze prawa gospodarczego i prawa własności intelektualnej, także działając pro bono

Inne: mieszkanka Sadyby od 2001 r., w zarządzie TSK MOS po raz pierwszy, choć już wcześniej aktywnie wspierała działania Towarzystwa; działa na rzecz wsparcia idei społeczeństwa obywatelskiego; wolontariuszka WOŚP, Muzeum Polin; kocha psy.

Kontakt: email anna.lasocka.sadyba@gmail.com


Katarzyna Molska

Funkcja: Członek Zarządu

Zakres kompetencji: uporządkowanie i właściwe zagospodarowanie okolic Jeziorka Czerniakowskiego, kwestie dotyczące zieleni w mieście ogrodzie, realizacja sąsiedzkiego pawilonu parkowego-świetlicy na Skwerze Ormiańskim.

Doświadczenie zawodowe: architekt krajobrazu z dużym doświadczeniem, pasjonatka swojej pracy, autorka kilkuset projektów zrealizowanych na Sadybie, w Warszawie, w całej Polsce i za granicą.

Inne: na Sadybie od urodzenia, edukator przedszkolaków i młodzieży szkolnej w zakresie projektowania, planowania i architektury krajobrazu, miłośniczka koni i innych zwierząt, wielbicielka jazdy na rowerze i koszykówki, była zawodniczka jeździectwa w skokach przez przeszkody, właścicielka energicznej klaczy o imieniu Kastylia.

Kontakt: tel. 502081602, email: kasia@molska.pl


Józek Dutkiewicz

Funkcja: Członek Zarządu

Zakres kompetencji: sprawy komunikacji Towarzystwa ze społecznością miasta ogrodu; zarządzanie stroną www i kanałami socjal-mediowymi Towarzystwa, identyfikacja wizualna TSK MOS.

Doświadczenie zawodowe: specjalista od komunikacji marek, pracownik agencji reklamowej, której biuro było wiele lat zlokalizowane na Sadybie.

Inne: mieszka z rodziną w zachodniej części Sadyby (ul. Klarysewska); pasjonat architektury modernistycznej, szczególnie międzywojennej; inicjator akcji rewitalizacji terenów KS Warszawianka na Górnym Mokotowie.

Kontakt: tel. 515 256 431, email: jozek_d@yahoo.pl

Zostań członkiem Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba