Nagroda dla festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba!

Z przyjemnością informujemy, że w styczniu 2010 roku festiwal „Otwarte Ogrody” otrzymał nagrodę w konkursie „Liderzy Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce” w kategorii „Kultura i sztuka”.

Decyzją Komisji Konkursowej laureatami konkursu zostali zarówno pierwotni autorzy całego projektu, jak i autorzy-koordynatorzy jego 7 lokalnych edycji. Jedną z nagrodzonych edycji został więc festiwal „Otwarte Ogrody Sadyba 2009”!

Wręczenie laureatom statuetek i certyfikatów nastąpi podczas Gali zamykającej obchody Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce, która odbędzie się w czwartek, 25 lutego 2010 roku w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie przy ul. Jasnej 5.

Dodatkowym uhonorowaniem laureatów konkursu będzie wydanie publikacji o dobrych praktykach, która prezentować będzie wyłonione w konkursie projekty Liderów Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce. Organizatorem konkursu z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacja.

Zdjęcia z Gali  - zapraszamy!

Dziękując za nagrodę, już dziś zapraszamy na kolejny festiwal na Sadybie.  Jak zwykle odbędzie się on w drugi weekend czerwca, czyli 12-13 czerwca 2010 r.

Zarząd Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba

 

Więcej o konkursie na www.innowacje2009.pl.

Więcej o festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba 2009, patrz wiadomości archiwalne poniżej:

Zostań członkiem Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba