Konkurs „Najpiękniejszy Ogród Sadyby 2013”

Wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, mieszkańcy Sadyby z pasją poświęcają swój czas i energię oddając się pielęgnacji przydomowych ogrodów. To dzięki Waszym wysiłkom, drodzy Sąsiedzi, doroczny Festiwal Otwartych Ogrodów zyskuje wyjątkową oprawę.

Tradycyjnie, jedną z większych atrakcji festiwalu jest konkurs na najpiękniejszy ogród Sadyby. Jego uczestnicy mają okazję do zaprezentowania swoich florystycznych kreacji nie tylko jury konkursu ale i entuzjastycznej i przychylnie nastawionej publiczności.
Trzej laureaci otrzymają tabliczki ceramiczne do przymocowania na trwałe na ogrodzeniach swoich ogrodów. Dodatkowo nasz długoletni partner Leroy Merlin w Piasecznie ufunduje nagrody - bony: I m – 800 PLN, II m – 600 PLN, III m – 400 PLN, trzy wyróżnienia po 200 PLN do wykorzystanie w sklepie. Reszta uczestników otrzyma kupon rabatowy na zakupy w sklepie w „dziale ogród”.

W imieniu organizatorów czerwcowego festiwalu "OTWARTE OGRODY" chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym konkursie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja. Wypełnione formularze zgłoszeń można pozostawić w klubokawiarni NABO przy ulicy Zakręt 8 lub w DELIKATESACH przy ul. Okrężnej 89. Zgłoszenia można przesyłać również pocztą elektroniczną na adres piasecka@sadyba.info.

Czekamy na Państwa zgłoszenia.
Zarząd Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego Miasto Ogród Sadyba

Poniżej zdjęcia z poprzednich lat.

Zostań członkiem Towarzystwa Miasto Ogród Sadyba