Zdrowo i aktywnie na Sadybie - Weekend 9-10 Września

Drodzy Sadybianie,

Zapraszamy Was serdecznie na 2 wydarzenia:

- Sąsiedzko-rodzinny turniej tenisowy Sadyba Cup 2023!

- Piknik z BioBazarem na plaży przy Jeziorku Czerniakowskim.

Sobota 9 września godz. 12.00

Zapraszamy na sąsiedzko-rodzinny turniej tenisowy Sadyba Cup 2023!

To już VII edycja sadybiańskiego turnieju tenisa ziemnego.
Zapraszamy chętnych graczy - Sadybianki, Sadybian i przyjaciół Sadyby - do zgłaszania się do gry w deblowym turnieju bez podziału na kategorie wiekowe,
a pozostałych Sadybian zachęcamy do kibicowania.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: sadybacuptenis@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona. Regulamin turnieju dostępny jest na FB (pod wydarzeniem).

Rejestracja uczestników turnieju rozpocznie się w sobotę o godz. 11:30. Skład par może być ustalony/zmieniony przez organizatora turnieju.

Uczestników i kibiców zapraszamy też na grilla, zachęcamy Was do przyniesienia jakichś smakołyków - sałatka, ciasto czy coś innego
Miejsce: TKKF WARS, ul. Jodłowa 1/3, wejście od Zacisznej
Organizatorzy: @TKKF WARS, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto Ogród Sadyba

Niedziela 10 września w godz. 9:00 – 13:00

Zapraszamy na Piknik z BioBazaremna plaży przy Jeziorku Czerniakowskim.

Zdrowie i aktywny tryb życia to kwestie bezcenne. Dlatego, celebrując 100-lat krzepkiej i prężnej Sadyby zapraszamy Was na Piknik z BioBazarem, 10 września (niedziela) od godz. 9:00 na plaży Jeziorka Czerniakowskiego.

Czekają nas degustacje zdrowej żywności od lokalnych dostawców z BioBazaru, miejsce na pikniki rodzinne, gdzie można przynieść własne koce i jedzenie.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Miasto-Ogród Sadyba, Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Mokotów i BioBazaru. Będzie okazja by spróbować doskonałych produktów z targu, by porozmawiać, by spędzić trochę czasu w miłych okolicznościach przyrody i…by pokibicować, ponieważ w tym czasie odbywać się będą zawody pływackie.

Więcej informacji:

Ze stronty Towarzystwa całe wydarzenie koordynuje Magda Cieliczko. Współorganizatorzy: BioBazar i OSiR Mokotów. Wydarzenie jest orgaznizowane w ramach 100-lecia Sadyby.