Artystyczna Okrężna: 10 grudnia, Tak żyje Sadyba

Drodzy Sadybianie i przyjaciele,

Już po raz czwarty ożywiamy artystycznie zabytkową ul. Okrężną wspaniałymi wernisażami, targiem sztuki i akcjami artystycznymi.

Rozkład „jazdy” na Okrężnej - 10 grudnia 2017 – niedziela, godz. 15.00-19.30
W tym roku w ramach „Artystycznej” odbędą się 4 wspaniałe wydarzenia:

I wernisaż – 15.30– 16.10, lokal ul. Okrężna 3 /Tamburyn/– wernisaż artysty Rafała Olbińskieg;
II wernisaż – 16.10 – 16.50, lokal Okrężna 3A – wernisaż artysty Ryszarda Kajzera;
III wernisaż – 16.50 – 17.30 – ul. Okrężna 5A, Pracownia Sztuki Dziecka – wernisaż artysty Edwarda Dwurnika
IV spotkanie – 17.30 – 18.10 – lokal ul. Okrężna 9 /Arctic Paper/ – spotkanie z autorką książek kulinarnych – Magdaleną Tomaszewską-Bolałek

Pozostałe atrakcje:

- 15.00 – 19.30 – Kiermasz wyrobów artystycznych – dzieła wykonane ręcznie przez artystów i twórców “przedmiotów pięknych”
- 15.00 – 17.00 – Wspólne lepienie najdłuższego łańcucha choinkowego – konkurs /ogłoszenie wyników po mappingu ok. godz.18.40/
- 18.30 i 19.30 – Mapping artystyczny na kamienicy ul. Okrężna 5A

Wspólnie spędzony czas umilał nam będzie poczęstunek od naszych lokalnych restauratorów.

Gorąco Was zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy „twórców” do wzięcia udziału w kiermaszu w ramach Okrężnej Artystycznej, która odbędzie się 10 grudnia 2017 – niedziela, godz. 15.00-19.30
Wyroby muszą być własnoręcznie przygotowane i pięknie zaprezentowane - trzymamy artystyczny poziom:)

Artystyczna Okrężna ma tętnić „twórczym duchem”i być wyjątkowa.
Zachęcamy by rodzinnie przygotować się do wzięcia udziału w targu „przedmiotów pięknych”.

Obowiązkowe Zgłoszenia proszę kierować do organizatora - Katarzyna Derkacz Gajewska - telefonicznie 501 705 259 do dnia 8 grudnia (piątek)

Ogłaszamy także, w ramach Okrężnej Artystycznej, III edycje konkursu „Zaczarujmy Sadybę na Święta”.

Zgłoszenia rozdajemy na „Artystycznej”, w NABO, w PRACOWNI SZTUKI od 10.12 lub prosimy kierować zgłoszenia pod adres mailowy:
pracowniasztukidziecka@gmail.com.

Czas na realizację dekoracji okien, balkonów, ogrodów widzianych z ulicy w tym roku jest wydłużony do 26.12.2017. Datę ogłoszenia zwycięzców i wręczenia im wspaniałych nagród podamy na stronach Nabo, Pracowni i Towarzystwa .
Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu artystycznym.

Katarzyna Derkacz Gajewska
Agencja Reklamowa Crex