Towarzystwo Społeczno Kulturalne Miasto-Ogród SadybaSiostra z bratem.... z aparatem
dodano: 03-02-2011 o godzinie: 21:02:35

3. edycję konkursu fotograficznego „Moja Sadyba”  wygrało rodzeństwo Aniela i Antek Pałażej.  W nagrodę za zdjęcie „Świetlista zajezdnia” otrzymali zestaw głośników do komputera. Drugie miejsce i podobna nagroda przypadły zdjęciu „Zielona Sadyba”, wykonanemu przez uczniów Szkoły La Fontaine, w ramach atelier fotograficznego pod kierunkiem Marty Orlik-Gaillard.  Trzeciego miejsca nie przyznano. 

Niedługo zwycięskie zdjęcia z 2010 r. dołączy do najlepszych zdjęć z 2009 roku, wykonanych przez Kacpra Olczyka ze 115 („Park im Szczubełka” – 1. miejsce), całej zerówki z La Fontaine („Impresje 01” – 2. miejsce) i Michała Maksymiuka ze 103 („Bruk na Okrężnej”- 3. miejsce).  Wspólnie zawisną na pokonkursowej wystawie wielkoformatowych fotografii na parkanie Szkoły Podstawowej 103 przy Jeziornej 5/7.  Wcześniej można je było podziwiać na ogrodzeniach pozostałych dwóch szkół podstawowych z Sadyby, uczestniczących w konkursie: publicznej nr 115 przy ul. Okrężnej 80 i prywatnej, polsko-francuskiej z ul. Okrężnej 95. 

Tematem przewodnim edycji zorganizowanej w 2010 r. były kolory Sadyby. Tym razem zgłoszono na konkurs aż 250 prac, o 59 więcej niż w roku poprzednim. Konkurs i wystawę zorganizowało już po raz trzeci Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba, przy współpracy wszystkich szkół podstawowych, działających na terenie Miasta Ogrodu Sadyba. 
Kolejna edycja konkursu odbędzie się w maju 2011 r.

Zobacz zdjęcia z rozdania nagród w 2010 r. oraz nagrodzone zdjęcia :


1 miejsce:   1 miejsce: „Świetlista zajezdnia”          2 miejsce:   2 miejsce: „Zielona Sadyba”

                                                   

                                                   «« poprzedni    «« archiwum aktualności następny »»
© Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba
statystyka