Towarzystwo Społeczno Kulturalne Miasto-Ogród SadybaKonkurs na najładniejszy ogródek
dodano: 17-06-2007 o godzinie: 18:54:35

Towarzystwo Miasto-Ogród Sadyba serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy Sadyby. 

Do konkursu można zgłosić każdy ogródek na terenie Miasta Ogrodu Sadyba – zarówno swój, jak i cudzy, który po prostu Państwu się podoba. Zgłoszeń może być dowolna ilość. Należy je dostarczyć do Towarzystwa albo e-mailem (najlepiej wypełniając i odsyłając poniższy formularz na adres: miasto-ogrod@sadyba.waw.pl), albo telefonicznie (0 506 025 118), albo osobiście (ul. Okrężna 3, 9.00-14.00). 

Termin zgłaszania ogródków mija 23 czerwca br.  Trzyosobowa komisja konkursowa, złożona z niezależnych architektów krajobrazu (dr Beaty Gawryszewskiej z Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie, redaktor Małgorzaty Łączyńskiej z miesięcznika Ogrody oraz architekta krajobrazu z Sadyby Katarzyny Molskiej), będzie oceniać ogródki 25 czerwca br.. Kryteria oceny zamieszczone są w poniższym formularzu zgłoszeniowym. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 9 września br. przy okazji imprezy plenerowej Otwarte Ogrody Sadyba 2007.

Chcemy promować ładne ogródki, bo w końcu nazwa „miasto-ogród” do czegoś zobowiązuje.  Znane nam zagraniczne miasta-ogrody tętnią zielenią, są zadbane i przemyślane.  Są po prostu piękne.  Czy my też możemy stać się oazą pięknej zieleni w betonowej Warszawie?  Wierzymy, że tak.  Liczymy na Państwa udział!

Zapraszamy do konkursu
Towarzystwo Miasto-Ogród Sadyba  

Pobierz formularz zgłoszenia do konkursu

«« poprzedni    «« archiwum aktualności następny »»
© Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba
statystyka